VERKOCHT

Rode Klaprozen – Jochem de Graaf

olieverf - 184 x 64 cm (incl. lijst)

925,00

De eerste termijn betaal je meteen met het plaatsen van je bestelling. Het tweede en derde deel betaal je binnen 30 en 60 dagen.

Verkocht


180 x 60 cm (184 x 64 cm incl. lijst)
olieverf op linnen
origineel werk, unica

Twijfelt u over de aanschaf?
De schilderijen zijn in het echt nog veel mooier. U bent van harte welkom om ze te komen bekijken.
Bel voor het maken van een afspraak, 06-37557100.

Rode Klaprozen  is een uniek schilderij van kunstschilder Jochem de Graaf met prachtige grote rode klaprozen. Naast de overvloed aan bloeiende klaprozen zien we ook nog een heleboel knoppen de ,lucht in schieten die ook nog hopen ooit te kunnen bloeien. Dat zal vanzelfsprekend niet meer lukken maar op dit geweldige bloemenschilderij vinden we eigenlijk ook al genoeg bloeiende bloemen. Afgewisseld met de mooie roze bloemen is dit zomerse werk een heerlijk kleurrijk bloemenlandschap geworden.

Dit klaprozenschilderij is een blij kunstwerk, het hele jaar door dit zomerse tafereel aan de wand geeft vreugde en energie en compenseert de koude en natte dagen.

Het  Rode Klaprozen schilderij van Jochem de Graaf is uitgevoerd in olieverf op linnen. Net als al zijn werken heeft ook dit werk veel structuur en reliëf doordat hij gebruik maakt van verdikkingspasta en  veelal werkt met een paletmes. Het schilderij is ingelijst in een strakke zwarte houten baklijst.
Een certificaat met info over de kunstenaar wordt meegeleverd.

Kenmerken

Afmetingen 64 × 184 cm
Kunstenaar

Graaf, Jochem de

Materiaal

linnen, olieverf

Gelimiteerde oplage

1 stuks